Diskuze

Datum: 09.07.2014

Vložil: Lada

Titulek: závody ME/MS Francie

Ahoj, Christian Thiel nás oslovil, zda dají Češi dohromady 5 členný tým na závody do Francie. Vím, že se tam někdo z Vás chystá, ale asi jste se ještě nepřihlásili. CH, DE, FR, IT, RU, UK - tyhle země už daly tým dohromady.
registrační formulář je zde:
https://www.knifethrowing.info/contact.php?mailtype=throwersmeeting-big

Datum: 09.07.2014

Vložil: Jana

Titulek: Trochu jiné vrhání

V sobotu jsme podnikli hurá akci a vyrazili do Pece pod Čerchovem na Dřevorubecké slavnosti. John snesl před odjezdem z půdy zaprášenou dvousečnou sekeru po Američanech a že to prý zkusí... Tak to zkusil a pár fotek z akce je zde:
https://hyca.rajce.idnes.cz/Pec_pod_Cerchovem_Hod_dvousecnou_oboustranou_sekerou_Drevorubecke_slavnosti_5.7.2014/

Datum: 09.07.2014

Vložil: admin

Titulek: Re: Trochu jiné vrhání

odkaz jsem umístila do fotogalerie 2014

Datum: 09.07.2014

Vložil: Jana a John

Titulek: Nový přírůstek ve vrhačské líhni

Rozárce a Krokodýlovi moc gratulujeme k jejich čerstvě narozené ještěrce a přejeme hodně zdraví!!! Rodičům hlavně to duševní!!!

Datum: 12.07.2014

Vložil: Krokodyl@Rozarka

Titulek: Re: Nový přírůstek ve vrhačské líhni

Děkuje už se na vás moc tešíme.

Datum: 18.06.2014

Vložil: Fery

Titulek: bkahopřání

Čejenovi vše nej k svátku přejí všechny vrhouňky a všichni vrhouni . Bacha na bílou hůl a slepeckýho psa

Datum: 17.06.2014

Vložil: Bohdan

Titulek: Závody Rýmařov

Ahoj. Nešlo by zaktualizovat mapku závodů v Rýmařově? Prý to bude na jiném místě než obvykle.

Datum: 18.06.2014

Vložil: Fery

Titulek: Re: Závody Rýmařov

Ahoj,zatím nevím o tom vůbec nic,jenom to co je v kalendáři

Datum: 19.06.2014

Vložil: Joplinka

Titulek: Re: Re: Závody Rýmařov

Mělo by to být na Ginově chatě jak jsem pochopila. Takže ti, co jedou od Šumperka, tak uhnou doleva u benzínové pumpy ještě před Rýmařovem. Ale pro jistotu, abych nekecala, tak se zeptejte MacGyvera ;-)

Datum: 22.06.2014

Vložil: MACGYVER

Titulek: Re: Závody Rýmařov

Ahoj psal jsem Ginovi během příštího týdne bude aktualizace mapy do Campu Indiana.

Záznamy: 81 - 90 ze 105
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

Přidat nový příspěvek